Na kontaktoni

Techik Instrument (Shanghai) Co., Ltd

Adresë

No.118, Lane 3509, South Hongmei Road, Minhang District, Shanghai, China.

telefon

86-21-60671088-8860

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne