Контактирајте не

Techik инструмент (Шангај) копродукции, ООД

адреса

No.118, Лејн 3509, Јужна Hongmei патот, Minhang округ, Шангај, Кина.

Е-пошта

телефон

86-21-60671088-8860

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас